Obsługa klienta MMM

Nasz kompetentny dział obsługi klienta jest dostępny przez całą na dobę, zapewniając długoterminowe, bezproblemowe działanie zainstalowanych systemów. Dzięki dobrej organizacji i optymalnej liczbie specjalistów serwisowych jesteśmy zawsze blisko i w nagłych wypadkach możemy szybko pojawić się w miejscu pracy urządzenia.

Wyrafinowana i nowoczesna konstrukcja naszych systemów i urządzeń umożliwia w wielu przypadkach szybką korektę nieprawidłowości działania za pomocą zdalnego diagnozowania przez wykwalifikowany personel. W oparciu o profesjonalne planowanie konserwacji gwarantujemy najwyższy stopień dostępności posiadanych przez Państwa systemów.

Jednakże, naszym celem jest zapewnienie braku problemów. Nie przekazujemy Państwu systemu dopóty, dopóki wszystko nie działa bez zarzutu, wszystkie programy nie zostaną sprawdzone i zaakceptowane odpowiednio do Państwa wyrobów przeznaczonych do obróbki, a personel nie zostanie przeszkolony w zakresie obsługi naszych systemów.

Oprócz przeprowadzania konserwacji i napraw, upewniamy się, że zainstalowane systemy są aktualne.

 

Planowanie konserwacji

Przeglądy i konserwacja

Naprawy

Gorąca linia

Logistyka części zamiennych

Usługi aktualizacji

Walidacja procesów

Wsparcie techniczne systemów komputerowych

 

Zapewniamy pełen serwis dla: 

  • Wszystkich produktów własnych –  (MMM i BMT) – w tym sterylizatorów, myjni-dezynfektorów, urządzeń techniki cieplnej, zgrzewarek itd.
  • Myjni-dezynfektorów Innova firmy BHT (medycznych, endoskopowych i laboratoryjnych)